n/a
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "ef47db" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, deflate" |
| content-length | "0" |
| forwarded | "for=46.105.192.38; proto=http; host=louetonbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| host | "louetonbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| remote-ip | "185.213.25.237" |
| remote-port | "50898" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/81.0.4044.129 Safari/537.36" |
| waf-client-ip | "185.213.25.237" |
| waf-client-port | "50898" |
| x-ae | "gzip" |
| x-cdn-any-ip | "46.105.204.11" |
| x-cdn-request-id | "513885427" |
| x-forwarded-for | "185.213.25.237" |
| x-forwarded-port | "80" |
| x-forwarded-proto | "http" |
| x-iplb-unique-id | "2E69C026:EAE6_D5BA2128:0050_6984DEEF_3B285:2D87" |
| x-ovhrequest-id | "adab0cbe80b31bd35cb76ff73c9dd506" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "46.105.192.38" |
| x-remote-port | "60134" |
| x-remote-proto | "http" |
| x-scheme | "http" |
| x-varnish | "513885428" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Thu, 05 Feb 2026 18:18:23 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22POST%20http%3A%2F%2Flouetonbox-cms.devil-it-applications.fr%2Fsapi%2Fdebug%2Fdefault%2Fview%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fdevilinf%2Flouetonbox%2Fcms%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "e8ae2e" |
| x-debug-token-link | "http://louetonbox-cms.devil-it-applications.fr/_profiler/7bc940" |
| x-previous-debug-token | "7bc940" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "4186e1ea4159c02ab12b59883f056328" |
| DATABASE_URL | "mysql://louetonbox84:JDZBdndjfrgh567@tj66507-001.eu.clouddb.ovh.net:35288/louetonbox_cms" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET | "6LdXKU0fAAAAAJyHg4VkmVsxqH3hvuX101Bb3U-l" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LdXKU0fAAAAAMSXkxHKVQFHBhHUrpl48nqe0RYp" |
| MAILER_DSN | "smtp://servicesmtp@devil-informatique.fr:HJUDBIbedfbegfb85465114@@ssl0.ovh.net:587?encryption=ssl" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster111" |
| CONTENT_LENGTH | "0" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/devilinf/louetonbox/cms" |
| ENVIRONMENT | "development" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "0" |
| GEOIP_CITY | "Dusseldorf" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "DE" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "Germany" |
| GEOIP_DMA_CODE | "0" |
| GEOIP_LATITUDE | "51.229401" |
| GEOIP_LONGITUDE | "6.785500" |
| GEOIP_REGION | "07" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate" |
| HTTP_FORWARDED | "for=46.105.192.38; proto=http; host=louetonbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| HTTP_HOST | "louetonbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| HTTP_REMOTE_IP | "185.213.25.237" |
| HTTP_REMOTE_PORT | "50898" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/81.0.4044.129 Safari/537.36" |
| HTTP_WAF_CLIENT_IP | "185.213.25.237" |
| HTTP_WAF_CLIENT_PORT | "50898" |
| HTTP_X_AE | "gzip" |
| HTTP_X_CDN_ANY_IP | "46.105.204.11" |
| HTTP_X_CDN_REQUEST_ID | "513885427" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "185.213.25.237" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "80" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "http" |
| HTTP_X_IPLB_UNIQUE_ID | "2E69C026:EAE6_D5BA2128:0050_6984DEEF_3B285:2D87" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "adab0cbe80b31bd35cb76ff73c9dd506" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "46.105.192.38" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "60134" |
| HTTP_X_REMOTE_PROTO | "http" |
| HTTP_X_SCHEME | "http" |
| HTTP_X_VARNISH | "513885428" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/sapi/debug/default/view" |
| REMOTE_ADDR | "185.213.25.237" |
| REMOTE_PORT | "12408" |
| REQUEST_METHOD | "POST" |
| REQUEST_TIME | 1770315503 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1770315503.3378 |
| REQUEST_URI | "/sapi/debug/default/view" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/devilinf/louetonbox/cms/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "http://louetonbox-cms.devil-it-applications.fr/sapi/debug/default/view" |
| SCRIPT_URL | "/sapi/debug/default/view" |
| SERVER_ADDR | "10.111.40.1" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@louetonbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_NAME | "louetonbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MAILER_DSN,DATABASE_URL,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET" |
| UNIQUE_ID | "aYTe755-PcBTiX9ouJ4tHAAAABc" |
| USER | "devilinf" |
| argc | 0 |
| argv | [] |